BGP

táirge

Corda Paiste Optúil MTP Multimode 50/125 OM3 / OM4

Cur síos gairid:

Amhábhair: Snáithín Corning Nó YOFC, Us kevlar

Mód Snáithín: Multimode 50/125 OM3 / OM4

Fad: Fad Saincheaptha

Trastomhas an Chábla: 3mm

Dathanna Cábla: Oráiste nó Saincheaptha

Ag Úsáid an tSaoil: 20 Bliain

MOQ: 1 PCS

Am Luaidhe: 3 lá

Tír Tionscnaimh: An tSín


Sonraí an Táirge

Clibeanna Táirgí

Cur síos ar an Táirge

Úsáidtear cáblaí foirceanta MTP go forleathan i dtimpeallachtaí cáblaithe ard-dlúis cosúil le hionaid sonraí. Caithfidh teicneoir oilte gach snáithín a fhoirceannadh ina n-aonar le teicneoir oilte. Déantar cábla MTP a iompraíonn il snáithíní, a fhoirceannadh roimh ré. Is gnách go mbíonn eagar 8fiber, 12 snáithín nó 24 snáithín ag nascóirí MTP foirceanta monarchan.

Is ainm branda é MTP le haghaidh monaraithe ag US Conec. Cloíonn sé le specs MPO. Seasann MTP don chónascaire “Brúigh ar Foirceannadh Il-snáithín”. Déantar innealtóirí ar chónaisc MTP le haghaidh specs ard meicniúla agus optúla. Tá cuid de na gnéithe seo clúdaithe ag paitinní. Maidir leis an tsúil nocht, is beag difríocht atá idir an dá nascóir. I gcáblaí tá siad comhoiriúnach lena chéile.

Is féidir leis an gceanglóir MTP a bheith fireann nó baineann. Is féidir leat an cónascaire fireann a insint tríd an dá bhiorán ailínithe atá ag gobadh amach ó dheireadh na ferrule. Beidh poill sa ferrule ag nascóirí mná MTP chun glacadh leis na bioráin ailínithe ón gceanglóir fireann.

Tá MTP Multimode 8 Snáithíní OM3 / OM4 50 / 125μm Corda Paiste Snáithín Optúil, rogha eile atá éifeachtach ó thaobh costais de seachas foirceannadh allamuigh a thógann am, deartha le haghaidh paisteáil snáithín ard-dlúis in ionaid sonraí a dteastaíonn sábháil spáis uathu agus a laghdaíonn trioblóidí bainistíochta cábla. Le nascóirí MTP agus snáithín Corning nó snáithín YOFC, tá sé optamaithe le haghaidh feidhmchlár lárionad sonraí ard-dlúis 10/40 / 100G.

Sonraíocht Táirgí

Ceanglóir MTP chuig MTP / LC / SC / FC / ST Líon Snáithín 8, 12, 24
Mód Snáithín OM3 / OM4 50 / 125μm Tonnfhad 850 / 1300nm
Trastomhas Trunk 3.0mm Cineál Polannach UPC Nó ríomhaire
Cineál Inscne / Bioráin Mná nó Fireann Cineál Polaraíocht Cineál A, Cineál B, Cineál C.
Caillteanas Ionsáigh ≤0.35dB Caillteanas Fill ar ais ≥30dB
Seaicéad cábla LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Dath Cábla Oráiste, Buí, Aqua, Corcra, Violet Nó Saincheaptha
Líon Snáithín 8Fiber / 12Fiber / 24Fiber / 36Fiber / 48Fiber / 72Fiber / 96Fiber / 144Fiber Nó Saincheaptha

Gnéithe Táirge

● Úsáidtear chun trealamh a nascadh a úsáideann nascóirí stíl MTP agus cáblú Ilmhód OM3 / OM4 50 / 125μm

● Roghanna Polarity Cineál A, Cineál B agus Cineál C ar fáil

● Tástáil 100% ar gach cábla maidir le caillteanas isteach íseal agus caillteanas Tuairisceáin

● Faid shaincheaptha agus dathanna cábla ar fáil

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) agus Deatach Íseal, Zero Halogen (LSZH)

Roghanna rátáilte

● Caillteanas Iontrála Laghdaithe suas le 50%

● Ard-marthanacht

● Cobhsaíocht Ardteochta

● Malartú Dea

● Laghdaíonn dearadh Ard-Dlúis costais suiteála

● Deartha do chórais QGFP 40Gig

MTP JUMPERS

Úsáidtear cáblaí geansaí chun an nasc deiridh a dhéanamh ó phainéil phaiste go transceivers, nó úsáidtear iad sa chros-nasc láraithe mar bhealach chun dhá nasc cnámh droma neamhspleácha a nascadh. Tá cáblaí geansaí ar fáil le nascóirí LC nó nascóirí MTP ag brath ar cibé an bhfuil an bonneagar sraitheach nó comhthreomhar. De ghnáth, is tionóil ghearrfhaid iad cáblaí geansaí toisc nach nascann siad ach dhá fheiste laistigh den raca céanna, ach i gcásanna áirithe is féidir le cáblaí geansaí a bheith níos faide, mar ailtireachtaí dáilte “lár an tsraith” nó “deireadh as a chéile”.

Déanann RAISEFIBER cáblaí geansaí a mhonarú atá optamaithe don timpeallacht "raca". Tá cáblaí geansaí níos lú agus níos solúbtha ná gnáththionóil agus tá nascacht deartha chun an dlús pacála is airde agus rochtain éasca, thapa a cheadú. Tá snáithín optamaithe lúbtha i ngach ceann dár gcáblaí geansaí le haghaidh feidhmíochta feabhsaithe faoi dhálaí lúbthachta dochta, agus tá dath códaithe ar ár nascóirí agus sainaithnítear iad bunaithe ar an gcineál bonn agus an cineál snáithín.

MTP JUMPERS

• Buataisí cónascaire dathchódaithe de réir comhaireamh snáithín

• Trastomhas cábla ultra-dhlúth

• Tógáil snáithín optamaithe agus solúbtha a lúbadh

• Ar fáil mar chineálacha Base-8, -12 nó Base-24

• Tógáil láidir

Cineál Nascóirí MTP

MTP Connector Type

Roghanna Dath Nascóirí MTP®

USCONEC MTP® Dath
SM CAIGHDEÁN GLAS
SM ELITE MUSTARD
OM1 / OM2 BEIGE
OM3 AQUA
OM4 ERICA VIOLET NÓ AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP go MTP Multimode 12 Snáithíní OM3 / OM4 Corda Paiste Snáithín Optúil

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP go MTP Multimode 24 Snáithíní OM3 / OM4 Corda Paiste Snáithín Optúil

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP go MTP 12 Snáithíní Multimode OM3 Corda Paiste Snáithín Optúil le Cluaisíní Brúigh / Tarraingt

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP go 6x LC Duplex 12 Snáithíní Multimode OM3 / OM4 Corda Paiste Snáithín Optúil Breakout

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP go MTP Multimode 8 Snáithíní OM3 / OM4 Corda Paiste Snáithín Optúil

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP go MTP 12 Snáithíní Multimode OM4 Corda Paiste Snáithín Optúil le Cluaisíní Brúigh / Tarraingt

solution

Cineál Polaraíocht

BEARTAS A.

Sa pholaraíocht seo, cuirtear deireadh leis an snáithín 1 (gorm) i bpoll 1 i ngach cónascaire agus mar sin de. Is minic a thugtar STRAIGHT TRÍ ar an bpolaraíocht seo.

POLARITY A

BEARTAS B.

Sa pholaraíocht seo, déantar na snáithíní a aisiompú. Cuirtear deireadh le snáithín uimhir 1 (gorm) in 1 agus 12, cuirtear deireadh le snáithín uimhir 2 in 2 agus 11. Is minic a thugtar CROSSOVER ar an bpolaraíocht seo agus úsáidtear go coitianta í in iarratais 40G. Úsáidtear é seo go coitianta le cúpláil cineál B mar a luaitear sa chéad chuid eile.

POLARITY B

BEARTAS C.

Sa pholaraíocht seo, roinntear na snáithíní i 6 phéire a aisiompaítear. Tá sé beartaithe iad a úsáid le córais cáblaithe réamhdhéanta a nascfaidh le bealaí amach 2-snáithín (cáblaí nó modúil).

POLARITY C

Cúpláil Cuibheoir MTP

CINEÁL A.

Meaitseálann Cuibheoirí Cúplála Cineál A MTP na nascóirí le heochair cónascaire amháin i dtreo amháin agus eochair an chinn eile sa treo eile ar a dtugtar KEYUP TO KEYDOWN. Ciallaíonn an eochair-ailíniú seo go bhfuil bioráin 1 de chónascaire amháin ailínithe le bioráin 1 den chónascaire eile, ag soláthar nasc díreach do gach snáithín - m.sh. gorm go gorm, oráiste go oráiste, an bealach ar fad go dtí aqua go aqua. Ciallaíonn sé seo go gcoinnítear cóid dathanna snáithín tríd an nasc.

TYPE A

CINEÁL B.

Ailíníonn Cuibheoirí Cúplála MTP Cineál B an dá nascóir atá eochair don eochair nó KEYUP TO KEYUP agus malartaíonn siad cóid datha na snáithíní, cosúil leis an méid a tharlaíonn i gcábla Cineál B. Tá gá le snáithíní a mhalartú chun snáithíní a ailíniú le haghaidh transceiver 40G.

TYPE B

Líon Snáithín Saincheaptha

Custom Fiber Count

Fíor-Phictiúir Monarcha

Factory Real Pictures

CC

1. Cén fáth RAISEFIBER a roghnú?

(1) Monaróir gairmiúil: Tá MOQ Íseal, samplaí in aisce ar fáil.

(2) Dearbhú cáilíochta: Ardcháilíocht chobhsaí.

(3) Réitigh na gcustaiméirí: Tapa.

(4) Praghas Win-Win: Sábháil go leor costas, tabhair níos mó buntáistí do chustaiméirí.

2. An nglacann tú le OEM, ODM?

Sea, glacaimid leo.

3. An féidir leat ár LOGO a phriontáil?

Cinnte, is féidir Do LOGO a phriontáil ar na boscaí, nó na táirgí.

4. An féidir liom ordú samplach a bheith agam don táirge seo?

Sea, fáiltímid roimh ordú samplach chun cáilíocht a thástáil agus a sheiceáil. Tá samplaí measctha inghlactha.

5. Cad mar gheall ar an am luaidhe?

Riachtanais shamplacha 1-2 lá, teastaíonn 3-5 lá ón am olltáirgthe.

6. Conas a sheolann tú na hearraí agus cá fhad a thógann sé orthu teacht?

Is gnách go ndéanaimid DHL, UPS, FedEx nó TNT. De ghnáth tógann sé 3-5 lá le teacht. Tá loingseoireacht aerlíne agus farraige roghnach freisin.

7. An dtugann tú ráthaíocht maidir leis na táirgí?

Sea, cuirimid barántas 10 mbliana ar fáil dár dtáirgí foirmiúla.

8. Cad mar gheall ar an am seachadta?

1) Samplaí: 1-2 lá.

2) Earraí: 3-5 lá de ghnáth.

Pacáil & Loingseoireacht

shipping

  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í