BGP

Nuacht

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    Corda Paiste Snáithín snáthoptaice OM5

    Cad iad na buntáistí a bhaineann le corda paiste snáithíní optúla om5 agus cad iad na réimsí iarratais atá aige?Tá snáithín optúil OM5 bunaithe ar shnáithín optúil OM3 / OM4, agus leathnaítear a fheidhmíocht chun tacú le tonnfhaid iolracha.Is é an rún dearadh bunaidh de shnáithín optúil om5 ná freastal ar an roinn tonnfhad ...
    Leigh Nios mo
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    Conas iniúchadh sábháilteachta a dhéanamh ar gheansaí snáithíní optúla?

    Úsáidtear geansaí snáithíní optúla chun geansaí a dhéanamh ó threalamh go nasc sreangú snáithíní optúla.Is minic a úsáidtear é idir transceiver optúla agus bosca teirminéil.Éilíonn cumarsáid líonra go bhfuil gach trealamh sábháilte agus nach bhfuil bac air.Chomh fada agus a bheidh teip trealaimh idirmheánach beag ina chúis le hidirchomharthaí ...
    Leigh Nios mo
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    Cad iad na saintréithe atá ag snáithín aon-mhód?

    Snáithín mód aonair: tá an croí gloine lárnach an-tanaí (is é an trastomhas croí go ginearálta 9 nó 10) μ m), ní féidir ach modh amháin snáithíní optúla a tharchur.Tá an scaipeadh idirmhódúil de shnáithín aon-mhód an-bheag, atá oiriúnach do chianchumarsáid, ach tá scaiptheoirí ábhar ann freisin...
    Leigh Nios mo
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    MTP cónascaire Pro Tiontú Kit Treoir

    Ag baint úsáide as MTP ®/ Nuair a bhíonn geansaí snáithíní optúla MPO sreangaithe, tá a polaraíocht agus ceann fireann agus baineann ina bhfachtóirí ar gá aird ar leith a thabhairt orthu, mar a luaithe a roghnaítear an polaraíocht mícheart nó an ceann fireann agus baineann, ní bheidh an líonra snáithíní optúla in ann cumarsáid a bhaint amach. nasc.Mar sin roghnaigh an ri...
    Leigh Nios mo
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    Cineál cábla paiste snáthoptaice MPO / MTP, cónascaire fireann agus baineann, polaraíocht

    Maidir leis an éileamh atá ag méadú ar chóras cumarsáide optúla ardluais agus ard-acmhainne, is scéimeanna idéalach iad cónascaire snáithíní optúla MTP / MPO agus geansaí snáithíní optúla chun freastal ar riachtanais sreangú ard-dlúis an ionaid sonraí.Mar gheall ar a buntáistí a bhaineann le líon mór croíleacáin, toirt beag agus ard ...
    Leigh Nios mo
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    Cad é Cábla Paiste Snáithín Optúil?

    Cábla paiste snáithíní optúla: Tar éis an cábla snáithíní optúla agus an cónascaire snáithíní optúla a phróiseáil trí phróiseas áirithe, socraigh an cónascaire snáithíní optúla ar dhá cheann an chábla snáithíní optúla, ionas go mbeidh cábla paiste snáithíní optúla le cábla snáithíní optúla sa lár. agus snáithíní optúla c...
    Leigh Nios mo
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    Corda Paiste snáthoptaice Difríochtaí LC/SC/FC/ST

    idir chónaisc snáithíní optúla Déantar geansaithe snáithíní optúla a rangú go ginearálta trí chónaisc a shuiteáil.Tá cónaisc geansaí snáithíní optúla FC, ST, SC agus LC coitianta.Cad iad na saintréithe agus na héagsúlachtaí atá ag na ceithre chón geansaí snáithíní optúla seo...
    Leigh Nios mo
  • Fiber Pigtail

    Snáithín Pigtail

    Tagraíonn an pigtail snáithín do chónascaire cosúil le leath geansaí a úsáidtear chun snáithín optúil agus cúplóir snáithíní optúla a nascadh.Áiríonn sé cónascaire geansaí agus cuid de shnáithín optúil.Nó ceangail trealamh tarchurtha agus racaí ODF, etc. Níl ach foirceann amháin den optaic...
    Leigh Nios mo
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Polaracht snáithíní LC/SC agus MPO/MTP

    Snáithín déphléacsacha agus polaraíocht I gcur i bhfeidhm 10G Snáithín Optúil, úsáidtear dhá shnáithín optúil chun tarchur sonraí dhá bhealach a bhaint amach.Tá foirceann amháin de gach snáithín optúil ceangailte leis an tarchuradóir agus tá an ceann eile ceangailte leis an nglacadóir.Tá an dá rud fíor-riachtanach.Tugaimid duplex optica orthu ...
    Leigh Nios mo
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Polaracht snáithíní LC/SC agus MPO/MTP

    Snáithín déphléacsacha agus polaraíocht I gcur i bhfeidhm 10G Snáithín Optúil, úsáidtear dhá shnáithín optúil chun tarchur sonraí dhá bhealach a bhaint amach.Tá foirceann amháin de gach snáithín optúil ceangailte leis an tarchuradóir agus tá an ceann eile ceangailte leis an nglacadóir.Tá an dá rud fíor-riachtanach.Glaoimid orthu déphléacsacha optúla...
    Leigh Nios mo
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    CAD É MPO / MTP 16 CÁBLA Snáithíní snáthoptaice CONNECTOR?

    Is cineál nua tionóil snáithíní é 16 croí-Chábla snáthoptaice MPO / MTP chun tacú le tarchur 400G, tá na córais bhunúsacha trunking MPO ar fáil i 8, 12 agus 24-snáithín leaganacha.Cuirtear na tionóil ar fáil i bhfoirmíochtaí sraithe singil 16-snáithín agus 32-snáithín (2 × 16) chun an dlús is airde a bhaint amach ...
    Leigh Nios mo
  • Comparáid idir seirbhísí 5G idir oibreoirí sreangaithe domhanda agus oibreoirí gan sreang

    Baile Átha Cliath, 19 Samhain, 2021 (GLOBE NEWSWIRE) - Chuir ResearchAndMarkets.com “seirbhísí 5G d’oibreoirí sreangaithe agus gan sreang i ngnólachtaí cónaitheacha, beaga agus meánmhéide, leathanbhanda, agus Idirlíon na Rudaí ó 2021 go 2026″ le táirgí ó Tuairisc ResearchAndMarkets.com...
    Leigh Nios mo
123Ar Aghaidh >>> Leathanach 1/3